מדיניות החזרה

אפשרות ההחזרה תקפה ל-30 יום. אם חלפו יותר מ-30 יום מאז הרכישה, לא נוכל להציע לך החלפה או החזר כספי.

רק סחורה שאינה בשימוש במצב זהה לזה שהתקבלה זכאית להחזרה. כמו כן יש להחזיר את הפריט באריזה המקורית.

חלק מהפריטים אינם ניתנים להחזרה. זה חל, למשל, על מוצרים עם חיי מדף מוגבלים כגון מזון, פרחים, עיתונים או מגזינים. אנו גם לא מקבלים החזרות של מוצרים היגייניים או סניטריים, חומרים מסוכנים או נוזלים או גזים דליקים.

פריטים אחרים שאינם ניתנים להחזרה:

כרטיס מתנה
מוצרי תוכנה להורדה
מוצרים בתחום הבריאות וההיגיינה האישית
על מנת לעבד את ההחזר שלך, אנו דורשים קבלה או תיעוד עבור הרכישה שלך. אל תחזיר את הרכישה שלך ליצרן.

במקרים מסוימים, רק חלק מהמחיר יוחזר (אם רלוונטי):

ספרים שנעשה בהם שימוש ברור
תקליטורים, DVD, קלטות וידאו, תוכנות, משחקים, קלטות קלטות או תקליטי ויניל שבהם האריזה נפתחה
סחורה לא במצב המקורי, פגומה או חלקים חסרים, אלא אם כן זה נובע מאיתנו
פריטים לא הוחזרו תוך 30 יום מהמסירה
החזרים כספיים (אם רלוונטי) לאחר קבלת ובדיקת הסחורה המוחזרת, נשלח לך קבלה בדוא"ל. אנו גם נודיע לך אם ההחזר שלך אושר או נדחה. אם נאשר את ההחזר שלך, הוא יעובד ויוחזר אוטומטית לכרטיס האשראי או לאמצעי התשלום המקורי שלך תוך מספר מוגדר של ימים.

החזרים מאוחרים או חסרים (אם רלוונטי) אם עדיין לא קיבלת את ההחזר, אנא בדוק את חשבון הבנק שלך תחילה. לאחר מכן, במידת הצורך, פנה למנפיק כרטיס האשראי שלך. עשוי לקחת זמן עד שההחזר שלך יופיע. אם זו לא הבעיה, פנה לבנק שלך. לרוב נדרש זמן לעיבוד החזר. האם עשית את כל זה אך עדיין לא קיבלת את ההחזר? לאחר מכן פנה אלינו באמצעות טופס צור קשר.

פריטים מוזלים (אם רלוונטי) לא ניתן לתת החזרים עבור פריטים מוזלים.

החלפה (אם רלוונטי) אנו מחליפים רק סחורה פגומה או פגומה. אם ברצונך להחליף פריט עבור אותו פריט, אנא שלח אימייל באמצעות טופס יצירת הקשר ושלחו את הפריט לחדרים 1318-19, 13/F, Hollywood Plaza, 610 Nathan Road, Mongkok, KL, 999077, Hong Kong SAR , חרסינה.

מתנות אם מדובר בפריט שנרכש במיוחד כמתנה ונשלח ישירות אליכם, תקבלו זיכוי בשווי הפריט המוחזר. אנו נשלח לך כרטיס מתנה ברגע שנקבל את הפריט המוחזר. אם הפריט לא סומן כמתנה בעת הרכישה, או אם נותן המתנה קיבל את הפריט תחילה ולאחר מכן נתן לך אותו, הפריט יוחזר לנותן והנותן יקבל הודעה שהחזרת אותו.

משלוח כדי להחזיר את הפריט שלך, נא לשלוח אותו לחדרים 1318-19, 13/F, Hollywood Plaza, 610 Nathan Road, Mongkok, KL, 999077, Hong Kong SAR, China. עלויות המשלוח להחזרת הפריט הן באחריותך. לא ניתן להחזיר עלויות משלוח. כאשר אתה מקבל החזר, עלויות משלוח ינוכו מההחזר שלך.

כמה זמן לוקח לפריט חלופי להגיע אליך תלוי איפה אתה נמצא.

אם אתה שולח לנו פריט בשווי של מעל 75 אירו, עליך לשקול שירות משלוחים עם מעקב או ביטוח. אנחנו לא מבטיחים שנקבל את הפריט המוחזר.